Moto Safety Day 2014 - najbezpieczniejszy dzień lata!

Już 9 sierpnia na Placu Zdrojowym w Sopocie odbędzie się Moto Safety Day – wydarzenie dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Symulacja wypadku drogowego z udziałem służb ratownictwa, pokazy hamowania, kursy pierwszej pomocy oraz testy sprawnościowe dla kierowców to tylko niektóre z atrakcji,  które czekać będą na fanów i pasjonatów motoryzacji. Jak co roku
w kilkunastu strefach tematycznych wydarzenia będzie można spotkać ekspertów, którzy udzielą praktycznych porad  z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W tym roku uczestnicy, odwiedzając strefę partnera głównego Premio Opony – Autoserwis oraz Goodyear dowiedzą się jak odpowiednio dbać o opony oraz jak kontrolować ich stan. W pozostałych strefach zaprezentowane zostaną nowinki motoryzacyjne m.in. najnowszy Citroen C4 Cactus oraz nowoczesne nawigacje GPS.  W strefie głównej Moto Safety Day odbędą się pokazy wybuchu poduszki powietrznej oraz pokaz symulujący wypadek i aspekty ratownictwa medycznego.

Ponadto poruszana zostanie tematyka m.in. bezpiecznego transportu, ratownictwa medycznego czy podróżowania  po autostradzie. W imprezie Moto Safety Day wezmą udział eksperci, m.in. Tomek Kulik, Aleksym Dubelski, specjaliści z Kawasaki Polska oraz PORD i PRBRD. Będą także dostępni kierowcy Ele Taxi, którzy jako jedyni w Europie są przeszkoleni w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Warto również zapamiętać numer ratunkowy nad wodą 601 100 100.

Organizatorzy Moto Safety Day zadbali o to, aby każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Przygotowano liczne pokazy, konkursy oraz atrakcje dla najmłodszych. Zwieńczeniem imprezy będzie koncert  From dubstep to pop… Tomasz  Dolski  Live on stage  & C – Jayy.
Więcej informacji na:
www.motosafetyday.pl  
www.facebook.com/Motosafetyday
www.instagram.com/linkpr_pl

Plakat MSD

 

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.

Newsletter

Subskrybuj

Odbieranie