29 października na warszawskim Torwarze odbędzie się seminarium „Bezpiecznie – Chce się żyć!”. Podczas imprezy nie zabraknie MOTOPOZYTYWNYCH, którzy chcą wykorzystać każdą okazję aby „podać pomocną dłoń” potrzebującym.
MOTOPOZYTYWNI w Hali Torwar pojawią się o godzinie 17:00. Przy specjalnie przygotowanym stanowisku w holu pokażą jak prawidłowo i bezpiecznie udzielać pierwszej pomocy poszkodowanym, kiedy i jak zdjąć kask motocykliście, który uległ wypadkowi; co zrobić kiedy motocyklista stracił przytomność. Przedstawią także filmy i zdjęcia z wypraw motocyklowych.
Pomimo jesiennej aury, która na dobre zagościła za oknami, na drogach nadal możemy spotkać sporo miłośników jednośladów, którzy chcą żeby jazda na motocyklu była zawsze dobra i bezpieczna.
